APIE PIRMUS ŽINGSNIUS

Kai užplūsta didžiulis nerimas žengiant pirmus žingsnius namų įsirengimo link.

OUYOU

5/31/2022

Labas,

Pakalbėkime apie pirmus žingsnius. Tikrai savo rate pažįstame žmogų, kuris turi savo naują pradžią - įsigijo būstą ir pradeda savo naują gyvenimo kelionę naujų namų įsikūrimo link. Atrodo, toks nerealus jausmas pradėti viską iš pradžių, kurti ir improvizuoti. O gal atvirkčiai, tiek daug naujo ir nežinomo?

Nekart savo naujakurių draugų klausiau, kas juos inspiruoja? Nuo ko prasideda jų kelionė? Vieniems geriausias šaltinis - pinterestinės nuotraukos, kai namai tampa sukauptų idėjų analogais. Kitiems, jų sekamo influencerio sukurta erdvė. Tretiems pačių jau sukaupta patirtis ir aiškus žinojimas kokia kryptimi keliauti. Tvirtą atsakymą, nuo ko prasideda ši kelionė, išgirdau vos iš kelių. Tokiais momentais, kai užplūsta begalės klausimų, norisi garsiai ištarti "THAT’S THE REASON I’M HERE!". kartu su interjero dizainerio pagalba įsivedus kuo daugiau aiškumo, susidėliojus prioritetus, isivertinus poreikius bei galimybes, viskas vyksta daug sklandžiau. Pavyksta išvengti nenumatytų ir ne visada malonių staigmenų.

Esu tikras, kad galiu pasidalinti su tavimi ar tavo draugu savo patirtimi, kuris eina šiuo keliu. Labai džiaugiuosi galėdamas pristatyti jums naują OUYOU paslaugą - išsamią konsultaciją. Jei nežinai nuo ko pradėti, turi daug klausimų dėl techninių įrengimo sprendimų, nori gyvos pinterestinės nuotraukos, tik nežinai ar ji atitiks realius tavo poreikius, bet vistiek nori viską atlikti pats? O gal atvirkčiai, nori pasikonsultuoti ir pajausti ar interjero dizaineris tau reikalingas visoje įsikūrimo kelionėje? Viskas, ką reiks pačiam padaryti - įsigyti interjero dizainerių konsultaciją, o mes jau atliksime visą kitą. O gal net susipažinę, toliau eisime kartu? Susitikti galime tiek gyvai, tiek online. Net draugui iš Amerikos atsakysime į kylančius klausimus, padrąsinsime, bei prižadu, palengvinsime tolimesnį kelią. Tai gali būti puiki dovana draugams naujų namų įsigyjimo proga ar net sutuoktuvių proga.

Iki greito!

OUYOU

Konsultacijos linkas: https://www.ouyou.lt/paslaugo

SEKITE MUS INSTAGRAME