APIE MANE

Justina Skurdelytė

Interjero dizainerė

I THINK, I‘M A LUCKY BUSTARD. Tikrai taip. Dar būdama mokykloje žinojau, kad mano kelias nebus rožėmis klotas, bet buvau tikra, kurią rūšį sėti, kad kuo mažiau durtų. Sukūriau savo ateities planą ir dariau viską, kad jį įgyvendinčiau. Pavyko? OU taip.

2008 metais baigiau savo svajonių studijas – interjero dizainą. Ir čia prasidėjo visos linksmybės. Didelis optimizmas ir grandioziniai planai žibėjo palei mano nosį. Bam! Krizė kando ir bandė nugesinti mano užsidegimą. Nei krizė, nei aplinkinių bambėjimai apie situacijos beviltiškumą, neleido pamiršti to, kaip stipriai rūpi tai, apie ką sukosi mano svajonės. Šiandien, prabėgus 10 metų nuo savarankiško kūrybinio gyvenimo, esu laiminga sukaupsi patirtį ir užauginusi raumenis.

Apie ką mano kūryba? Apie tave ir apie mane katu sudėjus. Kodėl interjeras? Nes man rūpi istorijos. Esu įsitikinusi, kad namai, tai nėra vien tik sienos. Tai tikrai nėra vien tik langas į nuostabų tolį. Namai yra tai, kas mus nuramina ir leidžia atsipalaiduoti. Be triukšmo. Be chaoso. Kasdienybė ir buitis kupina ergonomiškumo ir tavo/mano charizmos.

Kaip sukurti ramybę tavo namuose? Idealu jei erdvės paieškose galėčiau dalyvauti kartu. Labai svarbi ne tik lokacija (čia daug niuansų galėtume aptarti), bet ir teisingas išplanavimas, ir erdvės išnaudojimas. Kvadratūra nebūtinai apipbrėžia ir išpildo tavo poreikius. Jei jau turi erdvę, kurią pasirinkai pats, padėsiu sudėlioti zonas, parinkti tinkamas medžiagas apdailai, sudėliosiu apšvietimą, parinksiu tinkamus šviestuvus, suprojektuosiu korpusinius baldus ir parinksiu kitas detales, kurios sukurs tavo namų išskirtinumą, atspindės tavo gyvenimo būdą bei tenkins visus tavo poreikius.

Dievinu paprastumą, medžiagiškumą, natūralumą. Taip. Daug laiko praleidžiu gamtoje. Ji mane įkvepia. Namus visada kuriu organiškus. Jaukumas manau, kad perteikiamas ne tiek prabangiomis detalėmis, bet tinkamu jų parinkimu ir spalvinės gamos išpildymu. Mano pasiūlymuose daug kontrasto nerasi. Žaisime tektūromis ir natūraliomis medžiagomis.

Kreipkis nurodytais kontaktais jei manai, kad mano pagalba neišvengiama tavo namų įrengimui.

OUYOU 'cause nobody's like you!

We use cookies to ensure you get the best experience. By using our website you agree to our Cookie Policy.